ELEGANCKIE WESELE W STYLU GLAMOUR – BIAŁY PAŁAC

Dziś, w ten kolejny mglisty, zimowy poranek ponownie zapraszamy Was do oderwania się na momencik od codziennych obowiązków. Wierzymy, że historia, którą tym razem pragniemy Wam pokazać rozpali Was tak samo mocno jak nas za każdym razem gdy spoglądamy na tę parę. Od chwili, w której z prawdziwą przyjemnością, poznaliśmy Basię i Mateusza, wiedzieliśmy już, że w swoim towarzystwie z pewnością nie będziemy się nudzić i wspólnie spędzimy świetnie czas. Jak pokażą to nasze zdjęcia ta dwójka niewątpliwe nietuzinkowych osób już od początku szukała czegoś wyjątkowego. Zapatrzeni w siebie, przepełnieni troską i najpiękniejszym uczuciem roztaczają swą miłość na najbliższe otoczenie. Skąd to wszystko wiemy? Ponieważ kochają fotografie równie mocno, jak my i chcą by uchwycone zdjęcia ich samych oraz ich rodzin i przyjaciół, na które będą patrzeć kolejne pokolenia, były naprawdę szczególne i zapadały w pamięć.

W tym miejscu po raz kolejny musimy powiedzieć, że to cudowne uczucie spotkać na swej drodze osoby, które na swój własny sposób sprawiają, że ślub i przyjęcie weselne, które wydawać by się mogło jest nam dobrze znane, możemy odkrywać od początku, bo jak się okazuje zawsze nasze pary potrafią nas zaskoczyć. Nie inaczej było tym razem. Oto stanęliśmy pośród wysmakowanych, pełnych blichtru i elegancji dekoracji, które już na początku zapierały dech w piersiach i jakież było nasze zdumienie, kiedy dostrzegliśmy, że wśród urzekających kwiatowych kompozycji znalazły się pięknie wyeksponowane portrety przodków Basi i Mateusza.

Cofnijmy się jednak do początku. Nasza współpraca rozpoczęła się a jakże inaczej – zimową porą. Wspólnie przeżyliśmy piękną wyprawę do przyozdobionej śniegiem Doliny Gąsienicowej, gdzie wśród górskich krajobrazów wykonaliśmy kilka ciekawych ujęć. Kilka miesięcy później naszą zabawę pełną śmiechu, czułych objęć i znanych tylko zakochanym spojrzeń kontynuowaliśmy z jeszcze większą przyjemnością w czasie czerwcowych Wianków aż w końcu spotkaliśmy się w tym długo wyczekiwanym dniu w Aleksandrowie Łódzkim. Wraz ze zgromadzoną w parafii Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi rodziną Basi i Mateusza mogliśmy podziwiać tą niezwykła parę. Basia zachwyciła wszystkich zapierającą dech w piersiach suknią ślubną wykonaną specjalnie dla niej w Atelier Aneta Gajek. Szczególnie Mateusz nie mógł oderwać wzroku od swej uroczej ukochanej. Choć pogoda miała być słoneczna tuż po ceremonii zaskoczył nas ciepły deszcz. Ale udało nam się wykonać kilka ciekawych ujęć, które mamy nadzieję docenią wszyscy miłośnicy fotografii a przede wszystkim nasza para.

Na przyjęcie weselne udaliśmy się do Białego Pałacu. To przepiękne miejsce, które z całą pewnością zasługuje na swą nazwę. Delikatne połączenie klasyki, wysublimowanej elegancji i efektownej nowoczesności to najlepsze słowa, które nawet w połowie nie oddają wyjątkowości tego miejsca. Basia i Mateusz pokazali nam prawdziwy polski przepis na ślub w stylu glamour. Nie dziwi nas zatem, że cała noc była wypełniona wieloma wzruszającymi chwilami, szalonym tańcem i w pełni szczerym szczęściem naszej pary i ich rodzin. To była przyjemność sfotografować i udokumentować ich ślub! Jesteśmy zaszczyceni, że staliśmy się częścią ich historii miłosnej. Jeśli równie mocno jak my kochacie zdjęcia i pragniecie by Wasz dzień ukazany był w wyjątkowy sposób napisz – wierzymy, że uda nam się spotkać i przeżyć również piękne chwile z Wami tak jak to było z Basią i Mateuszem. A teraz zapraszamy na poznanie tej historii z perspektywy obiektywu aparatu.

Wesele – Biały Pałac

Suknia – Atelier Agata Gajek

Buty – Agnieszka Światły

MUA – Magda Batosik

Fryzjer – Marzena Kordek

Tort – Szalotka Cafe

Florystyka – AA Flora Pracownia Artystyczna Pabianice