Jesteśmy Dani i Rafał, fotografowie marzyciele, poszukiwacze i odkrywcy. Uważamy, że uśmiech musi przejść na drugą osobę. Aktualnie mieszkamy na południu polski. Fotografujemy dużo ślubów w naszym kraju, ale również specjalizujemy się w  ślubach zagranicznych. To jest niesamowita przyjemność być tam gdzie ktoś celebruje najpiękniejszy dzień swojego życia.

Dorastaliśmy w jednym miejscu , studiowaliśmy i po studiach przenieśliśmy się na 13 lat do Londynu gdzie poznaliśmy się na nowo jako koledzy z liceum. Dwudziestoletnia znajomość okazała się szczęśliwa i niepowtarzalna. Miłość naszego życia! Mamy syna Olafa  i szaloną suczkę border collie o imieniu Chelsea.

Mieszkamy w pięknej okolicy na skraju lasu, razem pracujemy oraz razem podróżujemy. Czujemy sie bardzo szczęśliwi kiedy możemy podróżować po świecie razem. Kochamy życie i momenty, gdy mamy poczucie swobody i możliwość aby się nim cieszyć. Raz do roku staramy się pojechać do miejsca, które chcemy poznać, zwiedzić i sfotografować. Podróże to jedna z wielu naszych inspiracji na Waszą sesje plenerową. Uwielbiamy wędrówki w wysokie góry,  jazdę na rowerze,  oraz spacery  do lasu, który graniczy z naszym ogrodem.

Pasjonuje nas tworzenie zdjęć które oddają osobowość, naturalny śmiech, uczucia, nastrój. To  elementy które nieustannie nas inspirują. Rafał przez ostatnie 10 lat miał przyjemność fotografowania ślubów różnych kultur i religii. Te doświadczenia dały nam wizję w jaki sposób
 opowiedzieć Waszą historię. Z niezwykłą dyskrecja tworzymy unikalne obrazy, przewidujemy i uwieczniamy Wasze chwile. Te doświadczenia dały mi wizję w jaki sposób 
opowiedzieć Waszą historię. Z niezwykłą dyskrecją tworzymy unikalne obrazy, przewidujemy 
i uwieczniamy Wasze chwile. Chcmy sfotografować Ciebie, Twoja rodzinę 
i znajomych w sposób, który odzwierciedli naturalny charakter wyjątkowych wydarzeń. Dani jako drugi fotograf i grafik rozwija swoje fotograficzne umiejętności które pozwalają w rezultacie osiągnąć nam doskonałe efekty wspólnego reportażu ślubnego.

Zadajecie sobie teraz pytanie po co to wszystko piszemy? Ponieważ tylko zdjęcia są ponadczasowe i gwarantują, że za kilkanaście lat będziecie z taką samą przyjemnością wracać do nich i przeglądać albumy oraz pokazywać je Waszym najbliższym.

Jesteście już na stronie, zapoznaliście się z naszą oferta zapraszamy Was  do rozmowy, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania oraz opowiemy więcej o sobie i  naszym stylu pracy.

Planujesz ślub w Polsce, lub w innym miejscu na świecie, szukasz 
fotografa, mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce. 
Jeśli nie możemy się spotkać osobiście, zapraszamy na skype. Zaproponujemy kilka pakietów,  które oczywiście mogą być dostosowane do
 indywidualnych wymagań. Otrzymacie od nas najlepsze zdjęcia z Waszego ślubu. Serdecznie zapraszamy.