Sesja narzeczeńska czy jak nazywają ją  niektórzy, sesją zaręczynową bywa doskonałą okazją do tego aby już przed ślubem mieć wspaniałe i profesjonalne zdjęcia które będą Wam towarzyszyć przez całe życie z Waszymi zdjęciami ślubnymi. Czas przygotowań i organizowania wesela możecie urozmaicić w miły i nietuzinkowy sposób umawiając się ze mną na taką właśnie sesje.

Dlaczego sesja narzeczeńska? Po pierwsze, otrzymujecie niesamowite zdjęcia które mogą posłużyć Wam do przygotowania prezentacji na  wesele, możecie użyć ich do zaproszeń czy innych niespodzianek dla Waszych gości, co nie zmienia faktu że nic nie prezentuje się tak doskonale w ramce na kominku jak zdjęcie dwojga zakochanych ludzi w swoim ulubionym parku, kafejce czy nawet na szczycie Bieszczadzkich szlaków lub nad brzegiem Tamizy lub po prostu w Waszym domu. W moich sesjach priorytetem jesteście Wy i uczucie jakie Wam towarzyszy, to sprawia o sile i przesłaniu moich fotografii. Które są prawdziwe i autentyczne.

Sesja narzeczeńska jest również doskonałą okazją do „oswojenia” się z obiektywem, możecie zobaczyć jak pracuje co później sprawia że czujecie się komfortowo na weselu. Klimat sesji narzeczeńskiej czy to gdzie chcielibyście aby miała miejsce pozostawiam w Waszej kwestii, ale jeśli macie  wątpliwości jak miałaby ona wyglądać  wtedy możecie liczyć na moje doświadczenie i pomysły. Zdecydowanie doradzam moim parom aby podeszli do sesji narzeczeńskiej w sposób luźny co nie znaczy że bez zaangażowania.

Pytacie często w co się ubrać?  Delikatne pastelowe kolory, one zawsze dobrze prezentują się na zdjęciach ale jeśli uznacie że chcecie ubrać się w mocne kontrastowe kolory wtedy porostu poszukam odpowiedniego dla nich tła. Oczywiście podczas sesji możemy eksperymentować z ubraniem, czasami pozbycie się marynarki czy porostu zmiana bluzki potrafią sprawić wielką różnicę.

Czas trwania sesji narzeczeńskiej? W miarę możliwości staram się aby taka sesja nie trwała dłużej niż dwie maksymalnie trzy  godziny. To oczywiście zależy od planu na taką sesje i czy „strzelamy” w jednej lub kilku lokalizacjach. Uważam że przede wszystkim na takiej sesji powinniśmy się dobrze bawić  i umiejętnie połączyć prace z przyjemnością.

Jeśli dobrnęliście do końca mojego tekstu to znaczy że już wiecie jak będzie wyglądać Wasza wymarzona sesja zaręczynowa. Zapraszam i do zobaczenia gdzieś w Polsce lub na świecie.