Sesja ślubna,  plenerowa to kolejny bardzo ważny element całej historii jaką  jest reportaż ślubny. Zwykle sesje plenerowe nie odbywają się w dniu ślubu,  jak wszystko ma to swoje plusy i minusy. Zdecydowanie sesja plenerowa w innym dniu niż dzień ślubu, sprawia, że  jesteście bardziej odprężeni i zrelaksowani. Oczywiście nie musze tutaj wspominać o tym, ze  nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni miejscem w którym tą sesje  chcemy zorganizować. Nie musicie się martwic o to czy Panna Młoda zabrudzi sukienkę , buty czy mąż marynarkę. Musze tutaj zaznaczyć, ze jeśli będziecie mieli ochotę uwiecznić pocałunek w morzu czy każdym innym miejscu to ja  też  się tam pojawie. Wszystkie te niuanse omawiam już na pierwszym spotkaniu a szczegóły ustalam kilka dni przed sesją .  Zaplanuje dzień tak, abyśmy nie czuli  zmęczenia i znudzenia tylko wykorzystali  ten czas jak najbardziej kreatywnie i owocnie. Łącząc jednocześnie zabawę i prace.

Sesja plenerowa w mieście, górach czy nad brzegiem morza a nawet w przestworzach. Miałem też przyjemność i taką fotografować. Chętnie dojadę do każdego miejsca w Polsce jak i za granica. Wszystko zależy od tego co jest na Waszej liście życzeń. Sesja plenerowa w innym dniu trwa zwykle od dwóch do czterech godzin. Staram się poprowadzić wszystko tak, abyście nie czuli się zmęczeni i mieli jak największą  radość z pozowania przed obiektywem. Pewnie niektóre pozy będą mogły wydawać się nienaturalne i wymagające sporego zaangażowania, ale wierzcie, efekt będziecie długo podziwiać w albumie ślubnym. Jeśli zdecydujecie się, aby taka sesja odbyła się w dniu ślubu, nie zajmie mi to dłużej niż trzydzieści minut.  Możecie być spokojni o to ze Wasi goście nawet nie zauważą Waszej nieobecności.

Pewnie zadajecie sobie teraz pytanie gdzie taką  sesje przeprowadzić? Odpowiedź  jest bardzo prosta. Najczęściej tam gdzie odbywa się Wasze wesele.  Wszystko co  potrzebne do stworzenia niezapomnianych fotografii to czasami kawałek zieleni w parku,  klimatyczna stara ceglana ściana oraz radość i miłość które potrafię uwiecznić w nietuzinkowy sposób. Potrafię wykorzystać każdą lokalizacje w unikatowy sposób, ale to Wy jesteście głównymi bohaterami moich historii i to gorące uczucia i emocje są motywem przewodnim mojej fotografii.