Stylizowana sesja ślubna na farmie Alpak. Wesela w ogrodzie, na działce, lub po prostu na podwórzu jak dawniej powracają do łask. Inspiracją były wesela plenerowe które fotografowaliśmy oraz portale ślubne publikujące unikalne wesela zachęcające do stworzenia ślubu, wesela i pleneru marzeń.

Nasza sesja w stylu peruwiańskim od Machu Picchu do linii Nazca z kolorowymi swetrami z wełny, wstążkami, ekologiczną czekoladą oraz Alpakami dzisiaj dla Was! Na początek musimy wspomnieć o filmie produkcji Studio Makrowizja, który w sposób niepowtarzalny utrwalił każdy szczegół, praca z Nimi to czysta przyjemność!

Mamy piękne sale ślubne i miejsca w których chcemy być w najważniejszym dniu swojego życia, ale coraz częściej pary uciekają w głąb natury. Sesja Ani i Michała to podróż do rustykalnego, dzikiego i bajecznie ciepłego miejsca na podkarpaciu, wyjątkowego dzięki wełnie alpakowej. Blisko natury, gdzie czuje się zapach drewna, zwierząt, woń ziół i słyszy melodie bijącą prosto z serca.

Stylizowana sesja powstała przy udziale kilku osób i firm, które specjalizują się w realizacji pomysłów Młodych Par.

Nasz projekt rozpoczęliśmy od prośby o udostepnienie miejsca na sesje u Basi i Piotra, serdecznych osób zajmujących się hodowlą alpak, oraz przerobem wełny na kołdry i poduchy. Do Firmy Alpax z Korczyny zapraszamy każdego kto chce podarować coś wyjątkowego i ekskluzywnego na prezent ślubny. Prawdziwy raj dla miłośników przyrody.

Każda Panna Młoda zanim wybierze suknie ma już zarys wesela marzeń, jednak należy mieć na uwadze, miejsce, porę roku kolor i motyw. Dla Ani wybraliśmy bardzo delikatną, piękną w swojej prostocie suknie z szalem w salonie mody ślubnej Ona. Suknia Pamela z kolekcji Gala z dodatkiem, (ponieważ było niestety zimno) idealnie wkomponowała się z charakterem wizualizacji. Szal wełniany od Alpax okazał się bardzo pomocny. Dani Motkowicz zaprojektowała koncepcję kolorowych inspiracji weselnych, a klejnotem projektu okazał się bukiet ślubny wykonany przez firmę Miód Malina. Żywe kolory w bukiecie ślubnym, butonierce i doniczki terakotowe doskonale harmonizowały z odcieniami natury, zieleni i brązu.

Dodatki do sesji – zaproszenia, winietki i inne dekoracje pasujące w każdym drobiazgu, kolorem i kształtem zajęło się utalentowane studio Lovendowe Pole. Studio realizuje swoje wizje i tworzy najlepsza ślubną scenerię o jakiej można pomarzyć. Ania i Michał w sobie zakochani, piękni, młodzi, utalentowani i bardzo szczęśliwi. Ich szczęście, poczucie piękna i miłość Ani do koloru sprawiły, ze sesja oddaje naturalność, uczucia i ekspresje, która była zamiarem naszego projektu. Ania na co dzień profesjonalnie zajmuje się makijażem,więc makijaż ślubny zrobiła sama, u boku wystylizowanego przez siebie Michała, prezentowała się idealnie. Tak właśnie wyobrażaliśmy sobie nasza Parę Młodą planując sesje.

Pogoda niestety nie dopisała i musieliśmy się dostosować do zmiennych warunków, jednak fryzura Ani, wystylizowana i wykonana w Studiu Marty Wędrychowicz była niezawodna. Tradycje przekazania pierścienia, obrączki, symbolizującej trwałość uczucia mogliśmy uchwycić dzięki biżuterii którą udostępniła firma Łazur ze swojej najnowszej kolekcji. Zrobiliśmy sesje starając się pokazać ze unikalny charakter i styl nie musi być nadmiernym obciążeniem dla budżetu weselnego.

Nie musicie wydawać tysięcy złotych, aby mieć wesele idealne. Wiele Par decydujących się urządzić wesele na lonie natury, wybiera najważniejsze priorytety fotograf ,video, dodatki i swoboda. Miejsce na tyle obszerne, aby każdy z gości mógł spędzić dobry czas, luźno i wesoło. Nasi Goście mogą kosztować zakąski, dania z grilla, oraz ciasta domowego wypieku. Trzeba cos więcej? I pamiętajcie, wybierając dzień na uroczystości można liczyć na wyjątkowe, promocyjne ceny od wielu organizatorów takich ślubów.  Na naszej sesji było wszystko oprócz peruwiańskiego Pisco i chyba dlatego nikt nie tańczył 🙂

Fotografia i stylistyka: Motkowicz Photography

Film : Makrowizja Studio

Modele : Ania Woźniak i Michał Kulewicz

Make up: Wodzia make-up story

Suknia: Salon Mody Ślubnej ONA

Biżuteria : Łazur

Papeteria: Lovendowe Pole

Florystyka: Miód Malina

Fryzura: Studio Kosmetyczne Marta Wędrychowicz

Lokalizacja i ślubne prezenty z wełny alpaków : Alpax – Barabara i Piotr Okólscy