SYLWIA I KOSTAS – POLSKO GRECKIE WESELE W PAŁACU MAŁA WIEŚ

POLSKO GRECKIE WESELE W PAŁACU MAŁA WIEŚ

Ślub i wesele w Pałacu Mała Wieś to wybór miejsca, które może spełnić marzenia wielu par, które planują wesele w niezwykłym otoczeniu. Pałac Mała Wieś to idealne miejsce na ślub w glorietce. Może być bardzo elastyczny jeśli chodzi o styl i tematykę. Można go urządzić w stylu ogrodowym, romantycznym, eleganckim, rustykalnym lub boho, a dodatki i dekoracje dopasować do wybranej koncepcji.

Polsko – greckie wesele  Sylwii i Kostasa, w stylu glamour, w Pałacu Mała Wieś to niezwykła i pełna elegancji wizja. Połączenie greckiej i polskiej kultury weselnej w eleganckim stylu glamour dał wspaniały efekt, który na pewno został zapamiętany przez wszystkich gości.

Ich wesele to przede wszystkim eleganckie dekoracje, kwiaty. Styl glamour to uosobienie luksusu i elegancji, a Pałac Mała Wieś z pewnością stwarza zawsze takie warunki.

Tradycyjne greckie wesele jest uważane za jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu pary młodej oraz ich rodzin. Wiele elementów ceremonii ma swoje korzenie w starożytnej Grecji i jest przesycone tradycją i symboliką. Po ceremonii następuje „korteo”, czyli procesja, podczas której para młoda wraz z gośćmi przechodzi przez miasto, a ludzie wychodzą na ulice, by zobaczyć i pogratulować nowożeńcom. 

Sylwia i Kostas przeszli po ceremonii w glorietce po rozległym terenie ogrodu wręcz bajkowego, prowadząc gości do jednej z sali weselnej. Rozpoczęli ucztowanie i taniec, który trwał do późnych godzin nocnych. Pierwszy taniec w greckiej tradycji z tłuczeniem talerzy na szczęście młodych i dedykacją dla Sylwii wyśpiewaną przez pana młodego. 

Okazały tort ślubny na tym polsko-greckim weselu to z pewnością jeden z elementów, który przyciągnął uwagę gości i stał się wizytówką całej uroczystości. 

Wesela greckie w Pałacu Mała Wieś to przede wszystkim okazja do wielkiej zabawy, w czasie której goście i młoda para bawią się i cieszą razem z rodziną i przyjaciółmi. To również czas, w którym kultywowane tradycje i symbolika, miały na celu przypomnienie o znaczeniu miłości, jedności i rodziny.

 

Podsumowując, Pałac Mała Wieś to niezwykłe miejsce, które może spełnić marzenia wielu par o pięknym i romantycznym weselu. Zabytkowa architektura, piękne krajobrazy i wykwintne dania tworzą niezapomnianą atmosferę, a dodatkowe atrakcje turystyczne pozwolą na spędzenie niezapomnianych chwil w pięknej okolicy. Sami zobaczcie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *