Dlaczego My?

fotografowie

Dani i Rafał

Jesteśmy Dani i Rafał, fotografowie marzyciele, poszukiwacze i odkrywcy. Uważamy, że uśmiech musi przejść na drugą osobę. Aktualnie mieszkamy na południu polski. Fotografujemy dużo ślubów w naszym kraju, ale również specjalizujemy się w ślubach zagranicznych. To jest niesamowita przyjemność być tam gdzie ktoś celebruje najpiękniejszy dzień swojego życia.

Dorastaliśmy w jednym miejscu , studiowaliśmy, a później przenieśliśmy się na 13 lat do Londynu. Tam poznaliśmy się na nowo… i zakochaliśmy się wzajemnie. Dwudziestoletnia znajomość okazała się szczęśliwa i niepowtarzalna. Miłość naszego życia! Mamy syna Olafa i szaloną suczkę border collie o imieniu Chelsea. Mieszkamy w pięknej okolicy na skraju lasu na południu Polski. Czujemy sie bardzo szczęśliwi, że możemy pracować i podróżować po świecie razem. Kochamy życie i momenty, gdy mamy poczucie swobody i możliwość, aby się nim cieszyć. Raz do roku staramy się pojechać do miejsca, które chcemy poznać, zwiedzić i sfotografować. Podróże to jedna z wielu naszych inspiracji na Waszą sesje plenerową. Uwielbiamy wędrówki w wysokie góry, jazdę na rowerze oraz spacery po lesie, który graniczy z naszym ogrodem.

Pasjonuje nas tworzenie zdjęć, które oddają osobowość, naturalny śmiech, uczucia, nastrój. To elementy, które nieustannie nas inspirują. Rafał miał przyjemność fotografowania ślubów różnych kultur i religii. Te doświadczenia dały nam wizję, w jaki sposób opowiedzieć Waszą historię. Z niezwykłą dyskrecja tworzymy unikalne obrazy, przewidujemy i uwieczniamy Wasze chwile. Chcemy sfotografować Ciebie, Twoja rodzinę i znajomych w sposób, który odzwierciedli naturalny charakter wyjątkowych wydarzeń. Dani, jako drugi fotograf i grafik wykorzystuje swoje umiejętności, by osiągnąć doskonałe efekty wspólnego reportażu ślubnego. Zadajecie sobie teraz pytanie, po co to wszystko piszemy? Ponieważ tylko zdjęcia są ponadczasowe i gwarantują, że za kilkanaście lat będziecie z taką samą przyjemnością wracać do nich i przeglądać albumy oraz pokazywać je Waszym najbliższym.

Jesteście już na stronie i zapoznaliście się z naszą oferta – zapraszamy Was do rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy więcej o sobie i naszym stylu pracy.

Zdjęcie profilowe Dani - Motkowicz Photography

Dani grafik / fotograf – jeśli się nie śmieje, to płacze z radości z Panną Młodą.

Uwielbia synów, męża i podróże. Od 3 lat pracuje jako fotograf. Ucząc się zawodu grafika w UK, pracowała dla firmy Abby Catering w Kew Gardens Londyn oraz dla Johna Elliott Burchells jako asystentka koordynatora ślubnego. Nieustannie śledzi blogi poświęcone trendom i stylom ślubnym. Uwielbia organizować sesje stylizowane, pomaga stworzyć Parze Młodej oprawę fotograficzną ślubu marzeń. Pracowała w tworzeniu projektów graficznych dla czasopism Focus, The Jewellry, Profesional Jewellry, katalogów, plakatów oraz newsletterów dla John Lewis oraz Cosco. Tworzyła reklamy produktów dla czasopism drukowanych oraz indywidualnych zdjęć do prezentacji produktów sprzedażowych. Asystentka przy organizacji wystawy międzynarodowej NEC w Birmingham. Codziennie dziękuje cicho w myślach za wszystko co otrzymuje za radość i miłość.

Zdjęcie portretowe Rafała - Rafał Motkowicz

Rafał fotograf – kocha śluby i miejsca, gdzie celebruje się prawdziwą miłość. Życiowym sukcesem jest rodzina, dom oraz zadowolone pary.

Uwielbia reportaż ślubny, gdzie może pokazać czas, miejsce i niewyreżyserowane zdarzenia. Fotograf od ponad 10 lat. Historii jak to wszystko sie zaczęło możecie posłuchać w podcast’cie Niezłe Aparaty z Jackiem Siwko. Marketingowiec z wykształcenia, trafił do szkoły fotografii w Londynie Westminster Adult Education Centre. Tam uczył się zawodu między innymi pod okiem Paula Ridera. Sfotografował dziesiątki ślubów w Polsce i za granicą. Zdjęcia jego autorstwa były publikowane między innymi w angielskim Brides, Boho Weddings, Wesele oraz wielu portalach ślubnych. Sukces to również miejsce na liście 99 najlepszych fotografów w Polsce dla najfajniejszych panien młodych. Zawsze ma wizję na historię ślubną, umie przewidywać i z wielką dyskrecją tworzy unikalne obrazy.

Planujesz ślub w Polsce lub w innym miejscu na świecie? Szukasz fotografa? Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce. Jeśli nie możemy porozmawiać osobiście, zapraszamy na Skype’a. Zaproponujemy kilka pakietów, które dostosowane do indywidualnych wymagań. Obiecujemy, że otrzymacie od nas najlepsze zdjęcia z Waszego ślubu. Serdecznie zapraszamy!