Dlaczego My?

fotografowie

Dani i Rafał

No hej,

 Jesteśmy Dani i Rafał, i od lat łapiemy w obiektyw Wasze uśmiechy. Kochamy życie i momenty, gdy możemy się nim bez przeszkód cieszyć. Kochamy podróże, kochamy nowe pomysły i wspaniałych ludzi, z którymi możemy się nimi dzielić. Kochamy emocje, wzruszające pasaże fortepianu, disneyowskie finały i jak Céline Dion śpiewa, że jej serce będzie bić na zawsze.

 Któregoś dnia ktoś to wszystko wziął i wrzucił do garnka z reportażem wojennym. Tak narodziła się fotografia ślubna. Bankowo.

Co z nas za ekipa?

Spędzamy z sobą bardzo dużo czasu i nie wyobrażamy sobie pracować z kimś innym. Uważamy, że tylko para fotografów ślubnych potrafi op……ić jedno drugie w taki sposób, że już nigdy nie wejdzie w kadr, zapamięta uwagi i potrafi rozmawiać godzinami o planach i o tym co chcemy przekazać w fotografii. Dani rządzi, prowadzi wszystko, ustala grafik, kalendarz, organizuje sesje, wyjazdy, spotkania, rozmowy, płacze z pannami młodymi, szuka usługodawców, zapina suknie, poprawia make-up, przypomina o bukiecie i mało co śpi, jarając się każdym ślubem. Rafał też potrafi uronić łezkę  zawsze jest, gdzie ma być z całym sprzętem, a Dani jest przy nim. Nazywamy się dyrektorami – artystycznym i technicznym 

Jesteście już na stronie, w takim razie zapraszamy Was do rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy więcej o sobie i naszym stylu pracy.

Zdjęcie profilowe Dani - Motkowicz Photography

Jesteśmy zakręceni na maxa: Dani biega, Rafał jeździ rowerem, a razem nie mamy życia w sezonie. Wsiadamy do auta w środę, wysiadamy w poniedziałek, we wtorek chcemy mieć „weekend” i pójść na lody czy obejrzeć coś razem na Netfixie. Nie potrafimy zostawić tego wszystkiego i usiąść na tyłku, bo każda para, każda rozmowa i wsłuchiwanie się w plany i oczekiwania to taki kop, po którym nie da się zwolnić ani zostawić tej roboty, gdyż oprócz kilkunastu wolnych tygodniu w roku poza sezonem – kiedy sobota należy do rodziny.

Zdjęcie portretowe Rafała - Rafał Motkowicz

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeżeli mielibyśmy się włożyć w jakieś ramki, to co najwyżej w takie z IKEI, żeby ładnie wyglądało w pokoju ; ) Uwielbiamy sesje w stylu slow wedding: bez pośpiechu, w kontakcie z naturą, która daje wszystkim dodatkowy oddech w ogólnym zgiełku, ale z przyjemnością pójdziemy z tobą na koniec świata i jedno zdjęcie dalej, nawet jeśli jesteś fanatykiem … wędkarstwa. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ogólne dane techniczne

Nazwa: Dani i Rafał

Rok produkcji: Do wiadomości redakcji 

Inwentarz żywy: dzieci i psy, sztuk po dwa. Po więcej informacji: prosimy dzwonić, pisać, nagabywać! Do zobaczenia!