OLA I RAFAŁ – MEKSYKAŃSKIE WESELE W VILLI OMNIA

OLA I RAFAŁ SLUB W WILLI OMNIA

Oglądacie czasem komedie romantyczne? Jednym z ulubionych motywów gatunku (oprócz „niechcący potknęłam się na ulicy i oblałam przystojnego faceta kawą”) jest historia, gdzie ona i on poznają się podczas wakacji na gorącej, meksykańskiej plaży…*

…a potem, rzecz jasna, okazuje się, że bohaterowie wychowywali się przy tej samej ulicy, chodzili do tego samego liceum, być może nawet pierwsze w życiu piwo kupowali w tym samym osiedlowym, u tej samej kobiety za ladą, zawsze tej samej, która pamięta, jak te drzewka obok, to jeszcze o, takie malutkie były, szanowny Panie.

 

 Dalej też już wiadomo: po porywach serca nadchodzi koniec wakacji, zawirowanie, rozłąka i tęsknota, wreszcie szczęśliwy finał na tym samym osiedlu i kameralny ślub, na którym prawdziwi meksykańscy gauchos przygrywają weselnikom mariaczi na gitarach.

 

Tych, którzy sądzą, że takie rzeczy dzieją się tylko na Netfliksie, śpieszymy zapewnić: taka historia wydarzyła się naprawdę i to w Polsce – a jej bohaterami są Ola i Rafał, których ślub mieliśmy przyjemność złapać w nasze obiektywy. Jeżeli zimowa aura trochę Was przygnębia, obejrzyjcie sobie zdjęcia facetów w sombreros, którzy szaleją na polskim weselu, a na pewno zrobi Wam się cieplej!

 

*PS Zbieżność nazwisk i lokalizacji z Osiedlem Meksyk w Gdyni jest zupełnie przypadkowa. Oczywiście, że chodzi o ojczyznę Fridy Kahlo.

 

KILKA SŁÓW OD OLI I RAFAŁA 🙂

Na nasz ślub wybraliśmy Dani i Rafała, gdyż z setek przeglądanych przez nas zdjęć to właśnie ich fotografie totalnie nas zauroczyły. Właśnie dostaliśmy zdjęcia z naszej uroczystości i jesteśmy zachwyceni!!! ❤️ To co otrzymaliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! 🤩 To niesamowita, cudowna i wzruszająca historia opowiedziana fotografiami. 😍 Przepiękne ujęcia, emocje, humor oraz wyjątkowy profesjonalizm to absolutnie to co wyróżnia Motkowiczów. 🔝 Dodatkowo atmosfera, którą tworzą podczas przygotowań i wesela jest magiczna. ✨💫Widać to na każdym zdjęciu i nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego teamu do naszego Meksykańskiego przyjęcia 🔥 Dziękujemy!!! ❤️❤️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *