Plener Ślubny z Motkowicz Photography

PLENER ŚLUBNY Z MOTKOWICZ PHOTOGRAPHY

Nowy sezon ślubny rozpoczął się u nas na dobre a my nadal próbujemy zdecydować się, kiedy najlepiej jest wykonać sesję ślubną. Lepsza jest wersja minimalistyczna, ale przepełniona wyjątkowymi emocjami w dniu ślubu czy też dokładnie zaplanowana sesja, na totalnym luzie w innym dniu?

Kto jak kto, ale my najlepiej zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie zdjęcia ślubne są niezastąpioną pamiątką wyjątkowego dnia – dnia, w którym łączy się ze sobą dwoje ludzi. To właśnie odpowiednie kadry opisują historię tych osób, którą czasem trudno wyrazić słowami. Dlatego ważne jest by każda sesja, tak jak pary biorące w niej udział, była jedyna w swoim rodzaju – po prostu niepowtarzalna! A wpłynąć na to może przede wszystkim decyzja o wykonaniu sesji w danym dniu. Sami chętnie pomagamy w podjęciu takiej decyzji i jak możecie się o tym przekonać, lokalizacji na wykonanie świetnych ujęć nie brakuje. Od morza aż po Tatry istnieją miejsca w jakich można na nowo się zakochać. Mamy nadzieję, że nasze propozycje staną się dla kolejnych par prawdziwą inspiracją i pozwolą Wam zdecydować, kiedy najlepiej wykonać plener ślubny. A może macie już swój pomysł?

Sesja w dniu ślubu? Czemu nie!

Czy da się wykonać świetne ujęcia w niecałe 30 minut? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wiele z naszych par decyduje się na wykonanie sesji ślubnej właśnie w ich wyjątkowym, pełnym emocji i niecodziennych przeżyć dniu. Łzy wzruszenia, radość i niepohamowany śmiech to niezwykła mieszanka, o której po kilku latach już nikt nie pamięta. Czemu o tym piszemy? Bo wielu z Was nie dostrzega, że właśnie tego dnia dzieje się coś, czego już nigdy nie da się powtórzyć. Ten dzień, ten strój, ta adrenalina i przede wszystkim ten wzrok i subtelne gesty – tego nie znajdziecie na co dzień. A teraz odprężcie się i wyobraźcie sobie, że możecie zatrzymać to wszystko w kadrze na wiele, spędzonych wspólnie lat. I właśnie to jest efektem sesji wykonanej w dniu ślubu, by zatrzymać te wszystkie emocje nie do powtórzenia!

Nie martwcie się, każdy dobry fotograf będzie potrafił wykonać świetny plener w krótkim czasie, tak by nie zabierać Wam chwil, jakie możecie spędzić w otoczeniu bliskich. Ogród obok lokalu, pobliski las, łąka a nawet sad to świetne miejsca by uchwycić Was właśnie tego dnia. Tak naprawdę samo miejsce jest jedynie tłem dla Was i tego co dzieje się między Wami. Tylko sesje w dniu ślubu pozwolą w pełni wyłapać i na długo zatrzymać wszystkie emocje, z jakimi zmierzycie w się w tym wyjątkowym, wręcz magicznym momencie. A zdjęcia dzięki wykonaniu ich w tym radosnym dniu są po prostu autentyczne.

Luźna atmosfera i szalone pomysły tylko podczas sesji w innym dniu

Decydując się na sesję w innym dniu zyskujecie gwarancję totalnego wyluzowania się. Kiedy przysłowiowy ślubny „kurz” opada, Wy odprężacie się i powiedzmy sobie to szczerze w końcu wysypiacie się po całym weselnym świętowaniu taka sesja ślubna w plenerze staje się już dosłowną kropką nad „i”. To też dzień, w którym na dobre kończy się Wasza przygoda ze ślubem. Z doświadczenia już wiemy, że te sesje pozwalają Wam w pełni wyzwolić wszystkie pokłady kreatywności, na co nie mogliście sobie wcześniej pozwolić w dniu ślubu. Szalony, drapieżny dodatek do sukni a może rockowy makijaż – czemu nie? Takie pomysły z łatwością można zrealizować tego dnia. Poza tym to też możliwość przygotowania wszystkich detalów, jak miejsce, określona pora dnia, a nawet roku czy też cała stylizacja takiej sesji. Bez zbędnego pospiechu możecie już na spokojnie przygotować się do wykonania takiej sesji. Górskie szczyty, kolorowe dywany pól, urok morskich fal a może efektowna stylizacja w starej kamienicy, miłosne połączenie o wschodzie lub zachodzie słońca, a nawet niecodzienny krajobraz odkrywany za granicą? Tego dnia wszystko może się zdarzyć, w końcu realizujecie swoje marzenia. Na luzie, z prawdziwym uśmiechem, już bez niepotrzebnej pogodni za czasem można stworzyć prawdziwą perełkę, która pozostanie Waszą pamiątką na całe życie. Pamiętajcie, że to od Was zależy charakter takiej sesji. Możecie sami zdecydować się na co tylko dusza zapragnie.

Jeśli przygotowujecie się do Waszego wielkiego dnia i nadal nie zdecydowaliście się na ostateczną realizację sesji ślubnej mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy wpis nie tylko ułatwi Wam podjęcie decyzji ale też podsunie nowe, oryginalne pomysły na jej realizację. Niewątpliwie jednak bez względu na ostateczny zamiar pamiętajcie, że plener ślubny to niezastąpiona pamiątka, jaką każdy powinien mieć. Kiedy jednak jest najlepszy moment na wykonanie takich ujęć? Zdecydujcie sami

1 komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *