AGNIESZKA I KUBA – ŚLUB GREENERY W PRZEPITKI I PRZEKĄSKI

ŚLUB GREENERY W PRZEPITKI I PRZEKĄSKI

Odpocznij przez chwilę,

zasługujesz na to,

Potrzebujesz tego,

dzięki temu będziesz lepszy ..,

przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego na ten ostatni wrześniowy weekend…

Kiedy dni stają się coraz krótsze a za oknem pogody jak na lekarstwo postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do pewnego, wyjątkowego bo czerwcowego dnia. Myśląc o tej chwili, przychodzą nam do głowy jedynie trzy słowa: miłość, naturalność i elegancja. Połączenie niemożliwe – a jednak! Na ślubie Agnieszki i Kuby wszystko stało się możliwe.

Fotografując śluby zdążyliśmy się już wielokrotnie przekonać, że spotykane przez nas pary lubią zaskakiwać. Tak stało się także tym razem, bo jakież było nasze ogromne zdziwienie, kiedy przyszło nam uchwycić najważniejszy dzień z życia jednego z Reprezentantów Polski w piłce siatkowej i jego cudownej wybranki. Miejscem, w którym spotkaliśmy się z Agnieszką i Kubą był hotel The Westin Warsaw, gdzie młodzi w gronie najbliższych, z iście stoickim spokojem przygotowywali się do jednej z najważniejszych chwil w swym życiu.

Jak wyróżnić się na tle Reprezentacji Polski i mistrzów świata ? Agnieszka znalazła doskonały sposób! Suknia marzenie od Pronovias, na stopach Jimmy Choo i we włosach szczypta elegancji od Novia Blaca a do tego prosty, zielony bukiet z delikatną nutą białych kwiatów i olśniewający uśmiech, który zarażał wszystkich. A przy niej Kuba, w prostym, eleganckim garniturze z tradycyjnie przypiętym do klapy marynarki zielonym akcentem. Słowem piękna para w niezwykłym miejscu. Tych dwoje wspaniałych, serdecznych ludzi, bezgranicznie w sobie zakochanych, z sercem na dłoni, zdecydowało się tego dnia w obecności rodziny i przyjaciół przysięgać sobie miłość i wierność w kościele św. Andrzeja Apostoła w Warszawie, by nieco później zabrać nas w niezwykle, nieznane dotąd miejsce…

Kiedy zastanawiacie się, jak ma wyglądać ten wielki dzień, macie nadzieję, że wszystko uda się właśnie tak, jak sobie zaplanowaliście. Pragniecie by wszyscy zaproszeni goście szczęśliwie dotarli na czas, by pogoda dopisała i żeby w czasie przysięgi się nie pomylić. By ostatecznie nie tylko na widok Panny Młodej goście zrobili wielkie WOW, lecz by okrzykom zachwytu nie było końca również na widok dekoracji i otoczenia samej sali. Takie idealne miejsce, gdzie urzeczywistniają się wszystkie te marzenia, znaleźli również Agnieszka i Kuba w Przepitkach i Przekąskach. To tam nasza para wirowała całą noc na najpiękniej podświetlonym, plenerowym parkiecie, który dotąd mogliśmy fotografować, otulona zapachem lasu, rozświetlonego delikatnym blaskiem gwiazd. Ta doskonała lokalizacja, to idealne miejsce na tak bliskie naszemu sercu, rustykalne wesele w plenerze. Prosty namiot, gdzie rolę „ścian” pełnią otaczające go drzewa, pokreślił jeszcze bardziej unikatowy charakter tego wyjątkowego wydarzenia. Przepitki i Przekąski to sceneria wprost wymarzona do idealnego ślubu, łączącego w sobie prostotę i elegancję.

Kiedy tego dnia robiliśmy zdjęcia widać było wyraźnie bijące od tej pary ciepło. Niezwykle sympatyczni, ale też wzajemne zatraceni sobą – tacy właśnie są – Agnieszka i Kuba. Nie mogliśmy się zatem doczekać, by móc pokazać Wam ich ślub, którego realizacja jest bardzo bliska naszym sercom. Po raz kolejny utwierdziliśmy się w przekonaniu, że dla takich właśnie ludzi warto uwieczniać te niezwykłe chwile.

Dziękujemy Agnieszko i Kubo za zaufanie, dziękujemy że zaprosiliście nas abyśmy Wam towarzyszyli i pozwoliliście utrwalić na fotografiach ten wyjątkowy dla Was czas.

Miejsce Przepitki i Przekąski
Florystyka Nakokardę
Suknia Pronovias, Signor Leone
Buty Agnieszka Jimmy Choo / Kuba Loake
Tort Ciastko z dziurką
Make up Gosia Andrzejewska
Fryzura Kasia Zalewska
Dj I say Mikey
Film Fotamina
Suknie druhen Roseavenue.pl

7 komentarzy

 1. Becia Furmanek

  Kozak!!! Oglądam po raz kolejny!piękna historia!!!

  Odpowiedz
 2. Gosia

  Obejrzałam! Piękna historia, dużo się dzieje! Cudowna para! Magiczne miejsce na wesele! Mogłabym tak dalej pisać i komplementować! Jesteście mega!
  Pozdrawiam Gosia 😉

  Odpowiedz
 3. Bart

  Bomba materiał. Dobrze że zdecydowaliśmy się na was!

  Odpowiedz
 4. Maciej Zimniak

  Nie no, super reportaż… nie mam pytań 😉 Dużo fajnych smaczków.

  Odpowiedz
 5. Jasiek Bystrzonowski

  ,,idealne wyczucie czasu z ta publikacja!! Klatki pierwsza klasa jak nasza wygrana na MS :)’’

  Odpowiedz
 6. Ola i Bartek

  Niesamowite fotografie!

  Z każdym reportażem, który oglądamy na Waszym blogu tylko umacniamy się w przekonaniu,ze wybraliśmy najlepszego fotografa na nasz ślub 🙂 #obydomaja

  Odpowiedz
 7. Motkowicz Photography

  Dziękujemy za komentarze, to bardzo ważna sprawa mieć takich wspaniałych obserwujących! Pozdrawiamy

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *