ZOSIA I ANDRZEJ – VILLA OMNIA

ŚLUB ZOSI ZBOROWSKIEJ I ANDRZEJA WRONY – VILLA OMNIA

Przepis na wymarzony dzień ślubu? Dziś już wiemy, że jest. Wystarczy poczuć go na maksa i po prostu być sobą, tak jak zrobili to w blasku zachodzących promieni sierpniowego słońca Zosia Zborowska i Andrzej Wrona! Cudowna para która porusza słońce i gwiazdy. Nuty muzyki współgrające z niepowtarzalnymi dźwiękami serwowanymi przez naturę, niosący się w oddali zaraźliwy śmiech, wiatr delikatnie wplatający się we włosy, głęboka zieleń okraszona soczystymi barwami pachnących kwiatów, a przy tym kobiece pantofelki porzucone gdzieś pod stolikiem.

Magiczne mieniące się na parkiecie konfetti, złocisty szampan z musującymi bąbelkami, przelewający się do kryształowych kieliszków, tocząca się do późnych godzin świetna zabawa i całonocne rozmowy znajomych i rodziny, no i nieodłączny towarzysz naszej pary Wieśka! Oto nasze wspomnienia, które otrzymaliśmy dzięki tej wyjątkowej Parze.

Aż chciałoby się krzyknąć: It quite literally ROCKED!!!

Ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony to dla nas to z iście mistrzowską maestrią zaplanowany dzień, w którym nowoczesność i powrót do natury świetnie się ze sobą łączą i jednocześnie stanowią idealne tło dla równie idealnie dobranych stylizacji Pary Młodej, które z pewnością skradły serca tysięcy ludzi w całej Polsce. Bo trzeba przyznać, że Zosia i Andrzej wyglądali tego dnia po prostu obłędnie! Dziękujemy, że mogliśmy zatrzymać w kadrach ten wyjątkowy dzień i oczywiście ogromne zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni. Zdecydowanie to jeden z takich ślubów, z jakiego Pary z pewnością mogą czerpać inspiracje i który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Miejsce, Koordynator ślubny VILLA OMNIA
Suknia Łukasz Jemioł
Biżuteria Anka Krystyniak Mokotowska 63
Suknie dla Druhen Rose avenue
Fryzura Kamil Pecka
MUA Zosia Krasuska
Garnitur Signor Leone
Kwiaty, dekoracje mi.zu flower design
Bar Wedding Bar
Oświetlenie Strefa Światła
Krzesła, wyposażenie RAJT
Ochrona VIP Force
Dj Michael Torzecki I Say Mikey
Film Fabryka Kreatywna

2 komentarze

  1. Fabryka Kreatywna

    Było genialnie! Dzięki za spotkanie, fajnie było się poznać dozoba znowu ♥️

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *