Wymarzona sesja narzeczeńska z Motkowicz Photography

Marzysz o niezwykłej sesji narzeczeńskiej bądź zaręczynowej? Jeśli tak, to ten wpis jest skierowany właśnie do Ciebie! Chcemy zaoferować kilka wskazówek, których nauczyliśmy się przez lata pracy w zawodzie. Od tego, w co się ubrać, dokąd pójść i jak się przygotować. Uprzedzamy jednak, że nie jest to kolejna lista gotowych rozwiązań, lecz zaledwie pięć drobnych porad, które (jak mamy nadzieję) zainspirują Was do przygotowania się w tym wyjątkowym dniu do sesji fotograficznej, która będzie pretekstem przeżywania niezapomnianych chwil. Jedną z rad, jakie na pewno chcemy Wam przekazać jest sprawienie, by sesja zaręczynowa była częścią dnia. Trzeba tu podkreślić niezwykle ważną role, którą ma spełniać fotograf. Głównie ze względu na to, że jest to osoba, która odpowiada za właściwe uchwycenie pięknego czasu w Waszym życiu i jednoczesne przemienienie go w wizualną pamiątkę, która zostanie na długo. To właśnie dzięki tej osobie wspomnienia pozostaną z Wami oraz Waszymi bliskim przez wiele lat. Wybierz fotografa – a szukając odpowiedniej osoby musisz się zastanowić jakie są Twoje preferencje odnośnie estetyki, czy też po prostu jaka stylizacja najbardziej wpasowuje się w Wasze gusta. Zacznij dzień od wspólnej kawy w swoim ulubionym miejscu.

 

Lokalizacja to podstawa, więc zanim udasz się do swojego sąsiadującego parku na zdjęcia zaręczynowe, zastanów się, jakie miejsca naprawdę wam się podobają i czy chcecie by stały się one częścią waszej pamiątki.

Jeśli lubicie robić razem obiad i tulić się do siebie, być może sesja w domu będzie idealnym wyborem. A może jesteście żądną przygód parą, która spędza weekendy na wędrówkach?

Noście coś, w czym czujecie się wygodnie.

Jeśli wybierzecie ubrania, które są zbyt ciasne lub przylegające, spędzicie całą sesję, na ich podciąganiu i naciąganiu. Jeśli wybierzesz coś, czego nigdy wcześniej nie nosiliście, będziecie się martwić o to, jak się prezentujecie.

Wybierzcie stroje, które sprawią, że poczujecie się jak milion dolarów! Niech sesja będzie Waszym świętem. Drogie dziewczyny, zalecamy wybieranie elementów, które dobrze układają się w trakcie ruchu, zwłaszcza jeśli zdjęcia planowane są na zewnątrz.

Kolejna rzecz – estetyka kolorystyczna ubrania jest bardzo ważnym elementem, namawiamy do wybierania kolorów neutralnych lub różnych odcieni tej samej barwy.

Czasem zdjęcia wymagają nieco bardziej wyrazistego makijażu niż dziewczyny noszą na co dzień.

Jeśli czujesz się pewnie w robieniu makijażu, możesz śmiało przejść do następnej wskazówki!

Jeśli jednak nigdy nie robiłaś makijażu do zdjęć lub nie jesteś pewna, co zrobić z fryzurą, można odwiedzić przed sesją zaufany salon.

Możliwe, że słyszeliście ,iż istnieją pewne pory dnia, które są lepsze do robienia zdjęć od innych. Wszystko to ze względu na światło! Najbardziej urokliwym czasem w ciągu dnia jest „złota godzina” czyli piękna pora, tuż przed zachodem słońca. Wczesne, poranne światło również może być magiczne, ale trzeba być na miejscu od razu gdy słońce zacznie wschodzić.

 

Nieplanowane pocałunki. Dzięki temu możesz zapomnieć o tym, że kamera jest w pobliżu.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *