ANDŻELIKA I KUBA – ŚLUB I WESELE W DWORZE ZŁOTOPOLSKA DOLINA

ŚLUB I WESELE W DWORZE ZŁOTOPOLSKA DOLINA

Nasi dzisiejsi bohaterowie są szczęściarzami – a to rzadki w tym roku artykuł. Udało im się zorganizować ślub w tej krótkiej chwili oddechu między jednym lockdownem, a drugim – i to jeszcze w wyjątkowej scenerii.

No dobra, umówmy się, sceneria jest ciut ograna. Biała altana, roślinne dodatki, dużo drzew wokoło – gdzieś to już mieliśmy na obiektywie, nie raz i nie dwa. Ale mimo wszystko, coś w tych fotkach nęci, coś porusza…

Może to właśnie te drzewa? Białe brzozy? Zielone kolory drzew?

Ślub i wesele w Dworze Złotopolska Dolina …

Magia wspomnień – Andżelika i Kuba

Dwoje szczęśliwych ludzi?

Dumny dziadek, prowadzący pannę młodą do ołtarza?

No bo wiecie, ostatnio jakoś tak mało nam się tego zrobiło… I tych drzew, i tych liści, i beztroskich tańców. A i dziadków na widoku ostatnio jakoś mniej.

To może dlatego te zdjęcia tak łapią za serce? Bo wczoraj to było codziennie, a dzisiaj to wszyscy tylko pytają o jutro? Nawet by człowiek nie pomyślał, jak to warto cieszyć się tym, co się ma. A nie gnębić się tym, czego się nie ma, na przykład.

Ślub i wesele w Dworze Złotopolska Dolina … My mamy siebie. Mamy mniej pracy, ale mamy satysfakcję, że tylu ludziom pomogliśmy umilić ich wesela. Każda z tych par była wyjątkowa, i mamy z nimi fantastyczne wspomnienia. Cieszymy się, że możemy się nimi z wami podzielić – może akurat umilimy komuś czas na dziesięć minut z wieczora.

W każdym razie, mamy taką nadzieje

3 komentarze

  1. Łukasz Wąsik

    Pięknie opowiedziana historia! Świetnie wyłapane momenty i bardzo ładne kolory!

    Odpowiedz
  2. Luke Sezeck

    Bajeczny klimat, takie reportaże lubię, świetna robota!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *